Quote:
Originally Posted by MrSelfDestruct
Glad you liked it, but I cringe to think how much you paid retail, the proper thing to do in department stores is to say you have to think about it and pay half price online.
|
It was $100 for an ounce, or $200 for four ounces. We bought one. It was only a day or two before our wedding, so the cost wasn't an issue.
