you also gotta take into acount the qaulity. i looked at some shit at costco, 20$ as oppose to the 40$ mine costed for the same amount. i use prolab advanced whey protein, (chocolate

) and was willing to pay the extra 20 because of the high protein concentrate, low sugar levels, and it worked out alot better for me. but everyone has different fitness needs, so its up to you
just dont get strawberry, it tastes like shit
